CBS de Finne contactgegevens

Adresgegevens

Christelijke basisschool de Finne
Jancko Douwamastrjitte 45
8495 JA Aldeboarn

Telefoon: 0566631302
Mailadres: info@definne-aldeboarn.nl

naam:
e-mail:
ik heb:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kind(eren) op school
Ik ga akkoord met het privacybeleid
verzenden annuleer

Uw aanmelding is met succes verwerkt.


sluiten

nieuwsbrief

 
menu

Contactgegevens school en team

Christelijke basisschool de Finne
Jancko Douwamastrjitte 45
8495 JA Aldeboarn

Brinnummer 04DG

Telefoon: 0566631302
Mailadres: info@definne-aldeboarn.nl

Namen team en mailadres

Directeur:  
J. Meesters (Meester Johan)

info@definne-aldeboarn.nl

   
Intern begeleider:  
S. v/d Bergs (juf Simona) definnejufsimona@gmail.com
   
Team:  
W. Eppinga (juf Willemke) w.eppinga@definne-aldeboarn.nl
L. Scheepsma (juf Liesbeth) l.scheepsma@pcboleeuwarden.nl
M. Westra (juf Marianne) m.westra@definne-aldeboarn.nl
J. Dijkstra (juf Josette) j.dijkstra@definne-aldeboarn.nl
S. van der Woude (juf Sanne) s.vdwoude@definne-aldeboarn.nl
N. de Vries (juf Nelleke)

n.devries@definne-aldeboarn.nl

Y. van der Wal (juf Ynke / onderwijsassistente)  y.vdwal@definne-aldeboarn.nl
M. Teitsma (juf Marjolein)

m.teitsma@definne-aldeboarn.nl

L. Bos (juf Leandra) l.bos@pcboleeuwarden.nl

 

 

(meer over dit onderwerp)

Per 1 augustus 2019 zijn wij op zoek naar een nieuwe directeur voor CBS De Finne in Aldeboarn, omdat huidige directeur leiding gaat geven op een andere school van PCBO Leeuwarden e.o. 


Klik hier voor uitgebreide vacaturetekst directeur CBS De Finne in ALDEBOARN