CBS de Finne contactgegevens

Adresgegevens

Christelijke basisschool de Finne
Jancko Douwamastrjitte 45
8495 JA Aldeboarn

Telefoon: 0566 631302
Mailadres: definne@pcboleeuwarden.nl

naam:
e-mail:
ik heb:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kind(eren) op school
Ik ga akkoord met het privacybeleid
verzenden annuleer

Uw aanmelding is met succes verwerkt.


sluiten

nieuwsbrief

 
menu

Contactgegevens school en team

Christelijke basisschool de Finne
Jancko Douwamastrjitte 45
8495 JA Aldeboarn

Brinnummer 04DG

Telefoon: 0566 631302
Mailadres: definne@pcboleeuwarden.nl

Namen team en mailadres

Directeur: definne@pcboleeuwarden.nl
N. Venema (juf Nynke)

n.venema@pcboleeuwarden.nl

   
Intern begeleider:  
S. v/d Bergs (juf Simona) s.vdbergs@pcboleeuwarden.nl
   
Team:  

W. Eppinga (juf Willemke)

w.eppinga@pcboleeuwarden.nl
L. Scheepsma (juf Liesbeth) l.scheepsma@pcboleeuwarden.nl
M. Westra (juf Marianne) m.westra@pcboleeuwarden.nl
E. Bosma (juf Eeke) e.bosma@pcboleeuwarden.nl 
S. van der Woude (juf Sanne) s.vdwoude@pcboleeuwarden.nl
N. de Vries (juf Nelleke)

n.devries@pcboleeuwarden.nl

Y. van der Wal (juf Ynke / onderwijsassistente)  y.vdwal@pcboleeuwarden.nl
M. Teitsma (juf Marjolein)

m.teitsma@pcboleeuwarden.nl

   

 

 

(meer over dit onderwerp)